VeNOm & Sonnilon IMBA forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


VeNOm & Sonnilon IMBA FORUM! :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Pravila foruma.

Go down 
AuthorMessage
SonnilonTheHater
The Arbiter!
The Arbiter!
SonnilonTheHater


Number of posts : 56
Location : Sheol.
Registration date : 2008-03-22

Pravila foruma. Empty
PostSubject: Pravila foruma.   Pravila foruma. EmptyWed Mar 26, 2008 12:21 am

Evo ovako, ppl.
Posle par dana, setih se da napishem najzad i ta pravila za ovaj motjni nam forum, jel.
E pa, poshto smo i do toga doshli, predlazem vam svima da ovo DOBRO prochitate, i da mi poshaljete PM, ukoliko mislite da sam neshto izostavio, da neshto ne valja ili sl, a ja obetjavam da tju razmisliti o usvajanju komentara.
Sad da pochnemo:

RULE NUMBER 1: Obey your master(s).
-Naime, ovo pravilo je ovde chisto da vas podseti da su na ovom forumu Administrator i Moderatori i Bog i Batina, te nije uputno nervirati ih. Smile Budite fer, i mi tjemo biti fer prema vama, as simple as that. Ovaj forum je napravljen i odrzavan od strane Administratora i Moderatora, tako da imajte poshtovanja prema istima.

RULE NUMBER 2: Respect other forum members.
-Shta retji vishe do, poshtujte druge, njihove stavove i mishljenja, i netjete imati problema. Ovo pravilo je relativno i zavisi od prilike do prilike, od choveka do choveka, itd. ali budite sigurni da tje potencijalni problemi biti unishteni u korenu i to veoma brzo i efikasno. Ovo sve ne znachi da je trollovanje i flameovanje foruma striktno zabranjeno, vetj da jednostavno imate obzira i mere. Ako nekom smeta, onda mu smeta. Takodje, ukoliko se neko oseti ugrozenim od strane nekog od forum membera ili chak modova i admina, neka mi poshalje PM, i videtjemo shta mozemo da uradimo povodom tog problema.

RULE NUMBER 3: Use common sense while posting.
-Ovim zelim da naglasim, nekoga da nauchim, a nekoga da podsetim, da bi trebalo da obrate paznju na svoj rechnik, zbirku shala, uvreda, i svega shto moze na bilo koji nachin da povredi druge. Samim tim iskljuchujemo mogutjnost postovanja bilo kakvih topica/postova koji napadaju bilo koju nacionalnost, veru, ili specifichan nachin razmishljanja. Ovo ne znachi da tje svaki degenerik imati prilike da kaze shta zeli i da mu to prodje(Naprotiv, bitje uklonjen bez milosti) vetj da ukoliko MISLITE da je neshto smeshno, ne mora da bude, i moze nekoga ozbiljno da uvredi. Ovo pravilo ima slichan cilj kao i pravilo broj 2, ali obuhvata neshto shiri spektar mogutjih loshih situacija.

RULE NUMBER 4: Stay on topic.
-Usled zanimljivog backgrounda i sastava foruma, ovaj topic je vishe ovde radi formalnog upozorenja i eventualno podsetnika. Iako je spam najstrozije zabranjen, shetanje offtopic je, opet do odredjene granice, dozvoljeno. Ukoliko zelite, sidjite i sa teme, ali imajte u vidu da bi ipak posle nekoliko offtopic postova trebalo mozda da zalepite novi topic, a ne da zatrpavate neki koristan svojim komentarima koji nisu vezani za njega. Just a reminder. Takodje, ovo pravilo ukljuchuje i potpuno pravo Administratora/Moderatora da pomeri neki od topica/postova tamo gde bi oni procenili da treba da stoji, sa eventualnim obaveshtenjem Usera chiji je topic/post pomeren, koristetji PM. Takodje pogledajte pravilo broj 1.

RULE NUMBER 5: If you need assistance, ask for it.
-"Pravilo" koje vam daje za pravo da, ukoliko imate bilo kakvih nedoumica, problema ili slichno, vezanih sa forum ili eventualno neki od topica, pitate Admina/Moda za savet, pomotj ili slichno. Konkretno, predlazem da meni poshaljete PM, i videtju da vam pomognem u shto kratjem vremenskom roku.

RULE NUMBER 6: HAVE FUN!
-Prosto, ZABAVITE SE! Very Happy
Back to top Go down
 
Pravila foruma.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
VeNOm & Sonnilon IMBA forum! :: Admin and Moderators only :) :: Announcement (objasnjena i obavestenja o forumu)-
Jump to: